LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA, czyli świetne polskie towarzystwo ubezpieczeń!

ByDaniel

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA, czyli świetne polskie towarzystwo ubezpieczeń!

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA, czyli pierwsze w Polsce towarzystwo ubezpieczeń, które oferuje swoim klientom ubezpieczenia direct!

Link4, czyli LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA istnieje na polskim rynku od dziewiętnastu lat, a dokładnie od stycznia 2003 roku. Firma jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń w Polsce oferuje swoim klientom ubezpieczenie direct, czyli ubezpieczenie, które można zakupić przez Internet lub telefon. LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA funkcjonuje jako spółka akcyjna. Siedziba Link4 znajduje się w Warszawie. Kiedy firma zaczynała działać na polskim rynku ubezpieczeń, to oferowała swoim klientom wyłącznie ubezpieczenie podstawowe samochodu, czyli OC oraz AC. Obecnie LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA oferuje: ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenie mieszkania oraz ubezpieczenie dla firm. Warto również wspomnieć o tym, iż Link4 jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń w Polsce zaoferowało swoim klientom możliwość skorzystania z samochodu zastępczego. Co ciekawe firma daje możliwość skorzystania z samochodu zastępczego przez sprawcę kolizji drogowej. Warto również wspomnieć o tym, iż LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA od 2014 roku wchodzi w skład Grupy PZU SA.

Firma aktywnie wspiera założoną w grudniu 2008 roku fundację Poza Horyzonty, którą założył Jasiek Mela i która wspiera osoby niepełnosprawne.

Nagrody, które zdobyło LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA!

W ciągu dziewiętnastu lat swojej działalności na rynku Link4 zdobyło liczne prestiżowe nagrody, spośród których warto wymienić następujące wyróżnienia:

– pierwsze miejsce w kategorii “Ubezpieczenia samochodowe direct”, które firma zdobyła w 2012 roku,

– również w 2012 roku Link4 otrzymało nagrodę “Firmy Przyjaznej Klientowi”,

– w 2014 roku firma otrzymała dwa niezwykle prestiżowe wyróżnienia, którymi były tytuł “DOBRA MARKA 2014” oraz “LAUR KONSUMENTA – GRAND PRIX 2014”,

– Link4 w 2017 roku otrzymał niezwykle prestiżowe godło “Super Marka 2017”,

– warto również wspomnieć o tym, iż w 2018 roku firma otrzymała tytuł “ODKRYCIE ROKU 2018”.

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA – rodzaje ubezpieczeń!

Link4 oferuje swoim klientom szereg ubezpieczeń, którymi są:

– Ubezpieczenie samochodu, które cechuje się: Bezpośrednią Likwidację Szkód (BLS), pakietem OC oraz pakietem Assistance Opony.

– Ubezpieczenie domu i mieszkania, które ubezpieczy Twój dom lub mieszkanie w budowie.

– Ubezpieczenie turystyczne, które cechuje się między innymi: dostosowaniem tego rodzaju ubezpieczenia do potrzeb klientów, możliwością ubezpieczenia swojego mienia, które pozostawiłeś w domu lub mieszkaniu w okresie podróży oraz ubezpieczenie to daje również możliwość objęcia ochroną Twojej podróży krajowej, jak i zagranicznej. 

About the author

Daniel administrator